Дозатор ваговий шнековий H-1

Дозатор зручний тим, що бункер можна тепер наповнити з площини підлоги без додаткових завантажувальних пристроїв і драбин, що надзвичайно спрощує роботу, оскільки бункер знаходиться на рівні пояса людини.

Дозатор шнековий з бункером для підлоги здійснює дозування важкосипучих, пилу, порошкових продуктів, борошна, цукрової пудри, ваніліну, порошків, різних приправ, не харчових продуктів пилу: цементу, будівельних сумішей, і т.д. полімерні або паперові пакети.

У момент натискання оператором кнопки початку дозування електропривод надає руху шнек і той, обертаючись, переміщає продукт в упаковку, встановлену на ваги; Упаковка наповнюється, створює вплив на платформу ваги, до якої прикріплена тензобалка, які в свою чергу подають сигнал на блок управління, який по отриманому від ваги сигналу контролює процес наповнення упаковки до встановленої ваги. Для збільшення продуктивності спочатку здійснюється грубе дозування, а потім точне. Все це відбувається автоматично.

Принцип роботи Дозатора шнекового з нижнім розташуванням бункера: Оператор встановлює порожній пакет на майданчик та натискає кнопку «ПУСК» або на блоці керування або на виносній кнопці; Включається шнековий дозатор і відбувається формування заданої дози і (йде груба, потім точна досимка); Шнекова подача продукту забезпечує більшу продуктивність під час роботи з порошкоподібними продуктами; Пакет або ємність встановлюється оператором на електронні ваги.

Додати відео з YouTube

Додати відео з YouTube

Технічна характеристика :

  Продуктивність-8-10 упак на хв;
  Дозування:
    Виконання №1 кг 0.1-5кг;
    Виконання №2 кг 0.1-10кг;
    Виконання №3 кг 0.5-50кг;
  Тип продукту: пилячі та дрібносипучі та важкосипучі;
  Тип упаковки: будь-яка тара, паперові мішки та ін.тара.;
  Довжина шнека 1.7м (інші розміри на замовлення)
  Об'єм бункера 210л (для порівняння-три мішки борошна).
  Електроживлення: 220Вт, 50Гц;
  Споживання електроенергії -0.55кВт
  Вага, кг-100;
  Габарити: довжина 1.8м, ширина 0.8.м, висота 1.5м