Фасувальний автомат в стік пакети INSTIK-150-OM

Вертикальний фасувальний автомат з об’ємним стрічковим дозатором, моделі INSTIK-150-ОМ1-5, застосовується для автоматичного процесу порційної фасування та упаковки в 3-х шовну упаковку, у формі «стік» («stik»), цукру, солі, перцю, розчинної кави та інших продуктів від 2 до 20 см3. Як пакувальний матеріал може використовуватися будь-яка багатошарова плівка, ламінований папір у цілісному рулоні (незалежно від кількості струмків).

Характеристика
Електроживлення, В/Гц 220 / 50
Споживання електроенергії, кВт/год 3,5
Пневможивлення**, атм./л.хв. 6/200
Довжина /Ширина /Висота (не більше), мм 900/1100/2300
Вага (не більше), кг 180
Ширина/Діаметр рулону плівки (макс.), мм 250 / 300
Продуктивність (макс.)*, уп./год 2400-12000
Об’єм накопичувального бункера, л 20
Діапазон дозування, див.куб 2-20
Д/Ш упаковки (макс.), мм 200 / 17-35

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу та довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневмоприводів фасувального автомата, потрібна наявність компресора.

 

Опис роботи

 Дозований продукт, завдяки хорошому зчепленню зі стрічкою дозатора, витягується з горловини бункера, що подає (через регульовані заслінки в бункері) і переміщає продукт до завантажувальних лійок, через які він висипається в трубки. По трубках продукт надходить у сформовану упаковку (стік) та заповнює її до заданого рівня.    

Після заповнення упаковки до заданої норми ЕБУ подає сигнал на кроковий двигун для запуску приводу транспортної стрічки, що призводить до запуску нового циклу фасування продукції.

Вузол запаювання шва працює за принципом постійного нагріву. Тип типу шва «єврошів», що запаюється, верхній шов вже заповненої упаковки стік. Бічний і нижній шов запаюють стик упаковку для наступної порції продукції. Момент зварювання стик-упаковки, відбувається зміщення нагрівальних елементів (губок) які розміщені горизонтально, а також пайкового вузла (каретки) на задану довжину упаковки в нижню частину автомата. Губки в момент переміщення вниз залишаються в стислому положенні, що дозволяє протягувати пакувальний матеріал. Відбувається розмотування рулону та згортання пакувального матеріалу, через формувач стик упаковки (комір), в рукав навколо напрямної трубки.

У момент досягнення розфасувальної та упакованої продукції в стик-пакет нижньої точки автомата проводиться її відділення за допомогою зубчастого (прямого) ножа шляхом розсічення пакувального матеріалу. Прокидаючись крізь трубку, фасований продукт заповнює сформовану упаковку (стік). Відсічена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на транспортер, що відводить.