Фасувальний автомат в стік пакети INSTIK-150-G2 (рідкі, густі, пастоподібні)

Фасувально-пакувальний автомат призначений для безперервного циклу фасування об'ємним способом дозування рідких і пастоподібних продуктів (мед, молоко, що згущує, рідке масло, шампунь) і упаковки їх в пакети типу "стік" з полімерних плівок (ламінований папір, дуплекс, триплекс).

Складається з пакувального пневматичного автомата та рідинного поршневого дозатора.

Фасовочно-пакувальний автомат застосовується для об'ємного фасування та упаковки текучих продуктів, і в різних модифікаціях даної моделі дозволяє дозувати продукцію від 1 до 20 см.куб., а також використовувати упаковку "стік" від 17 до 25 мм.

Додати відео з YouTube

Характеристика
Электропитание, В/Гц 220 / 50
Потребление электроэнергии, kВт/час 1,5
Пневмопитание**, атм./л.мин. 6/400
Длина /Ширина /Высота (не более), мм 1100/ 1200/ 1800
Вес (не более), кг 300
Ширина/Диаметр рулона пленки (макс.), мм 250 / 300
Производительность (макс.)*, уп./час 1200-4800
Д/ Ш упаковки (макс.), мм 200 / 17(24)
Диапазон дозировки, см.куб.

1-20

Опис роботи

Втягуючий патрубок (силіконовий шланг) рідинного дозатора, вставляється в ємність з рідиною, що фасується, звідки проводиться її паркан для дозування. Ємності можуть бути довільними і застосовуються виключно потребами оператора і довжиною патрубка, що втягує. При отриманні сигналу від електронного блоку управління пакувального автомата, пневмоприводи рідинного дозатора витягують шток з мірного поршневого циліндра. В результаті розрідження, в мірний циліндр, по патрубку, що втягує, переміщається дозована рідина. Обсяг дози регулюється механічним регулятором по довжині руху штока циліндра.
При досягненні кінцевої точки (нижнього положення штока мірного циліндра), електронний блок управління подає сигнал на перемикання роботи пневмоприводів на зворотний хід, вдавлюючи шток у мірний циліндр і стискаючи рідину, що дозується всередині нього. При стисканні рідина, що заповнила циліндр наповнення, видавлюється через патрубок видачі, розташованого в трубці, на якій за допомогою коміра згорнута рукавом пакувальна плівка з запаяним заднім поздовжнім швом і нижнім горизонтальним швом (стік-пакет). Після видачі дози фасованого продукту, блок управління знову подає сигнал пневмоприводів на витягування штока, і приводить в дію пайковий вузол.
Пайковий вузол даного пакувального обладнання використовує принцип постійного нагріву пакувальної плівки та запаює типом шва «єврошів» верхній шов заповненою продукцією упаковки, і задній поздовжній шви наступної упаковки. При цьому, в момент зварювання (змикання нагрівачів в горизонтальному положенні), відбувається зміщення горизонтальних нагрівальних колодок пайкового вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки зварні колодки переміщаються вниз, не розтискаючись, вони простягають за собою пакувальну плівку.
Відбувається розмотування рулону пакувального матеріалу, поділ його на потоки дисковим ножем, а також формування майбутньої стик упаковки за допомогою комірів.

У той час, коли пайковий вузол досягає нижньої точки, проводиться відділення заповненої стик упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим або прямим ножем. У цей же час відбувається вдавлювання штока в мірний циліндр і видача чергової дози рідини в нову упаковку стик, після чого електронний блок управління подає сигнал на розтискання горизонтальних зварних колодок і переміщає їх вгору для запаювання наступного стик пакета.
Відсічена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на транспортер, що відводить.

В електронному блоці керування фасувального апарату встановлено мікроконтролер, який відстежує аварійні ситуації роботи пакувальника: закінчення або розрив рулону пакувального матеріалу, затискання прокції тощо.

Принцип роботи автомату:
З рулона плоскої плівки формується рукав, та зпаюється повздовжній шов. Відносно кількості продукту та розмірів кінцевого стіка налаштовується довжина відрізу. У сформований з повздовжнім та нижнім швом стік пакет подається продукт (рідина) запаюється кінцевий верхній шов, та відрізається готовий стік.
Характеристики:
Продуктивність
2500-3500 шт/хв
Обєм дози
10-50 млл
Ширина пакету
30 мм
Довжина пакету
20-200 мм
Живлення
220 В / 50 Гц.
Максимальний діаметр рулона
310 мм
Споживана потужність
3.1 кВт
Контролер/частотник
Siemens/Danfos (Німеччина/Данія )
Пневматика
Camozzi (Італія )