Очищувач волоського горіха від зеленої шкірки (300 кг/год) зі столом та регулюванням швидкості

Продуктивність: до 300 кг/год (в залежності від зрілості горіха). Електроспоживання: 1,1 кВт. Об’єм ємності: 170 л. Матеріал: сталь. Розміри: 100 * 60 * 60 см. Розмір столу: 100*60 см. Регулювання швидкості обертів: є. Комплектація: 220В. Гарантія: 12 місяців.

Очищувач – це обладнання для очищення горіха від зеленої шкірки. Очищувач видаляє зелений околоплодник з молодого тільки дозрілого горіха, шкірка якого тільки почала тріскатися, а також з горіха, шкірка якого сама відділяється від плода. Після мийки очищувачем, шкаралупа горіха залишається цілою, без сколів, пошкоджень і готовою до подальшої якісної переробки.

Ця модель обладнана інспекційним столом для перебирання очищеного горіха та видалення зайвої вологи. Також в очищувачі встановлено частотний перетворювач для регулювання швидкості обертів.

Для чого необхідний очищувач від зеленої шкірки:

 1. Для прискорення процесу переробки волоського горіха. Зібравши горіх, і швидко очистивши його від зеленої шкірки, можна приступити до переробки горіха раніше конкурентів.
 2. Для попередження потемніння ядра. Чим довше зібраний або опалий горіх знаходиться в зеленій шкірці тим більше в нього проникає йод і ядро ​​темніє.

Переваги очищувача волоського горіха:

 • Прискорює процес очищення волоського горіха від зеленої шкірки в кілька разів.
 • Якісніше, ніж вручну, видаляє з горіха зелену шкірку, що збільшує рентабельність продукту.
 • Змиває йод, сміття, бруд і пил.
 • Зберігає шкіру рук чистими.
 • Має оптимальну потужність двигуна, що дозволяє працювати безперервно, при цьому відходи і вторсировина не забивається під робочі елементи.
 • Має велику продуктивність завдяки об’єму в 170 літрів, може очистити бак за 3-10 хвилин (в залежності від сорту і зрілості горіха).
 • Сталеві зуби виготовлені за допомогою лазерного заточування, що забезпечує дбайливе очищення, довгу роботу без необхідності заточування і заміни робочих вузлів.
 • Інспекційний стіл дозволяє відразу після очищення відокремити зіпсовані або недоочищені горіхи. Також у процесі сортування з горіха стікає зайва волога.
 • Частотний перетворювач дозволяє регулювати швидкість обертання, що забезпечує підвищений контроль за якістю очищення горіха.

Принцип роботи: горіх засипається, підключається вода і включається очищувач. Зелена шкірка стирається об зуби, а вода швидко змиває залишки зеленого околоплодника. Коли горіх повністю почищений – вимикається очищувач і подача води, а горіх вивантажується через розвантажувальні дверцята.

*Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.
Вартість доставки НЕ включена у вартість товару. Щоб дізнатися вартість доставки до Вашої країни зв’яжіться з менеджером. Все про умови доставки та оплати тут.

! Заявлені характеристики можуть відрізнятися при використанні горіха різного ступеня зрілості.