Очищувач фундука від плюски

Очищувач фундука від плюски – це обладнання для автоматичного видалення зеленого навколоплідника, або плюски, з фундука. Цей пристрій використовується в промислових садах для оптимізації процесу обробки та підготовки фундука до подальшого використання, продажу або переробки.

Машина для очищення фундука з легкістю видаляє з горіха плюску залишаючи шкаралупу цілою та неушкодженою для подальшої якісної переробки. Обладнання для очищення плюски відіграє ключову роль у процесі збору фундука, який опадає разом з навколоплідником після дозрівання.

Переваги обладнання:

  • Ефективне очищення фундука від плюски: якісно видаляє з фундука зелений перикарпій, що полегшує подальшу переробку горіха.
  • Висока продуктивність: обладнання значно прискорює процес чищення фундука від зеленої плюски, очищує від 100 до 300 кг фундука за годину, в залежності від вологості горіха.
  • Видалення порожніх горіхів: потік повітря видуває плюску з очищеного фундука та одночасно виконує відокремлення порожніх горіхів фундука.
  • Своєчасність обробки врожаю: очищувач дозволяє швидко та вчасно очистити фундук від плюски та відправити його на подальші етапи – сушіння, калібрування, переробку або продаж.
  • Автоматизація та зменшення витрат: очищувач звільняє від ручної праці, замінює собою штат працівників та зменшує витрати на заробітну плату.
  • Легке обслуговування: машина має компактні розміри та просту конструкцію, що дозволяє легко обслуговувати та регулювати її роботу одному робітнику, навіть без досвіду роботи.
  • Підвищення якості продукту: якісне видалення плюски дозволяє отримувати партії фундука готові до продажу.
  • Універсальність: на замовлення виготовляємо змінні барабани під певний сорт фундука, що забезпечує відповідність вашим індивідуальним потребам.

Покращіть продуктивність та якість обробки фундука завдяки Очищувачу фундука від плюски. Збережіть час та зусилля для інших важливих завдань.

Принцип роботи: підготавлюється простір і вивантажувальні ємності, фундук засипається в бункер і включається очищувач. Фундук очищається від плюски в робочому барабані очищувача. Потік повітря видаляє плюску від основної маси фундука, пусті горіхи відводяться в окрему ємність. Ви отримуєте фундук очищений від плюски, сміття і порожніх горіхів.