Очищувач мигдалю та волоського горіха від зеленої шкірки (200 кг/год)

Очищувач мигдалю та волоського горіха – це обладнання для очищення горіха від зеленого навколоплідника. Очищувач застосовується для сухого та якісного очищення мигдалю від зеленого перикарпію, а також при підключенні води здатний виконувати очищення волоського горіха. Очищувач видаляє зелену шкірку з молодого тільки дозрілого горіха, а також з горіха, шкірка якого сама відокремлюється від плода. Шкаралупа горіха залишається цілою, без сколів, пошкоджень та готовою до подальшої якісної переробки.

Обладнання виготовлене виходячи з особливостей мигдалю та його зеленої шкірки.

Для чого необхідний очищувач від зеленої шкірки:

  1. Для своєчасного очищення мигдалю та волоського горіха від зеленого перикарпію.
  2. Для попередження потемніння ядра. Чим довше зібраний або опалий горіх знаходиться у зеленій шкірці, тим більше в нього проникає йод і ядро темніє.

Переваги очищувача мигдалю та волоського горіха від зеленої шкірки:

  • У кілька разів прискорює процес очищення мигдалю та волоського горіха.
  • На 95% замінює ручну працю при очищенні горіха.
  • Необхідний у промислових садах для своєчасного очищення горіха та дотримання технологічного процесу.
  • Якісніше, ніж вручну, видаляє з горіха зелену шкірку, що підвищує рентабельність товару.
  • Змиває йод, сміття, бруд та пил.
  • Зберігає шкіру рук у чистоті.

Принцип роботи: горіх засипається в бункер, запускається робота установки, відкривається заслінка бункера та починається очищення. Зелена шкірка вивантажується через відлив для відходів, а очищений горіх відправляється окрему ємність. Для очищення волоського горіха разом із запуском установки включається напір води.

 

Продуктивність: до 200 кг/год (в залежності від зрілості горіха). Електроспоживання: 1,1 кВт. Матеріал: сталь. Підходить для: мигдалю, волоського горіха. Можливість підключення води: є. Розміри: 200*60*130 см. Комплектація: 220/380В. Гарантія: 12 місяців.