Промислова мийка для очищення горіха від зеленої шкірки (700 кг/год)

Промислова мийка для волоського горіха – це установка для очищення волоського горіха від зеленої шкірки. Мийка видаляє зелену шкірку з молодого тільки дозрілого горіха, а також з горіха, у якого околоплодник сам відділяється від горіха. Після мийки, шкаралупа горіха залишається цілою і горіх відправляється на сушку. Спеціальна конусна форма дозволяє ефективно очищати великі об’єми волоського горіха за короткий проміжок часу.

Призначення установки:

 1. Допомагає швидко очистити великі об’єми горіха і відправити його на подальші етапи переробки.
 2. Очищення волоського горіха від зеленої шкірки запобігає потемнінню ядра, зберігає час, сили і чисті руки (йод і юглон в зеленій шкірці є частою причиною потемніння ядра горіха).

Переваги промислової мийки для волоського горіха:

 • Прискорює процес очищення волоського горіха – очищає до 100 кг за 5-10 хвилин (в залежності від сорту і зрілості горіха).
 • Якісно видаляє зелений околоплодник волоського горіха – до 90%.
 • Змиває фарбувальні речовини (йод і юглон), запобігаючи потемнінню ядра.
 • Зберігає руки в чистоті.
 • 9000 масивних зубів справляються як з повністю дозрілим горіхом, так і з молодим горіхом, у якого околоплодник ще не почав відділятися.
 • Сталеві зуби виготовлені за допомогою лазерного заточування, що забезпечує дбайливе очищення, довгу роботу без необхідності заточування і заміни робочих вузлів.
 • Оптимальна потужність двигуна і кількість обертів дозволяє працювати безперервно, відходи і вторсировина не будуть забиватися під робочі елементи.
 • Спеціальна конусна форма і об’єм 180 л дозволяє очистити великий об’єм горіха за короткий час. Горіх очищається рівномірно як знизу, так і зверху.
 • Зручний інспекційний стіл дозволяє відразу після очищення перебрати горіх і при закінченні роботи складається для комфортного транспортування і зберігання.
 • Колеса на очищувачі забезпечують мобільність і дозволяють без особливих зусиль переміщати мийку.

Принцип роботи: засипаємо горіх, підключаємо воду і включаємо мийку. Зелена шкірка зчищається об зуби, а потік води змиває зелені відходи. Після очищення вимикаємо очищувач, подачу води і вивантажуємо горіх через дверцята. На столі горіх перебирається – недоочищений горіх очищається вручну або відправляється на повторну очистку, решта горіха відправляється на сушку.

 

Продуктивність: до 700 кг/год (в залежності від зрілості горіха). Електроспоживання: 2,2 кВт. Об’єм ємності: 180 л. Матеріал: сталь. Розміри: 220 * 105 * 100 см. Вага: 225 кг. Комплектація: 220В, за запитом – 380В. Гарантія: 12 місяців.