Про нас

Це питання ми регулярно ставимо собі: хто ми і що ми вміємо робити? І щоразу відповідь на нього стає дедалі складнішою, оскільки поняття «ми» зростає в кількості своїх членів, а «вміємо робити» розширюється в масштабах і знаннях. Але одне залишається очевидним: ми – цілісний колектив, команда, згуртована єдиною метою та єдиними уподобаннями. Ми любимо те, що ми робимо та робимо все з любов’ю.

Intagro є командою професіоналів, здатних вирішити практично будь-яке завдання у сфері сільськогосподарської продукції будь-якої конфігурації та складності. І це не хвала самим собі і не рекламне гасло, яке виділяє нас серед конкурентів. До усвідомлення цього акту ми йшли довгі роки, завжди намагаючись адекватно оцінювати свої можливості, і накопичений досвід ясно показує, що в улюбленій справі, за чітко поставленої мети, межі неможливого йдуть далеко за обрій.

Історія

За декілька років своєї діяльності це виробництво з «колінних» масштабів та найпростіших установок виросло у повноцінний виробничий комплекс, здатний виготовити автоматизовані лінії будь-якого рівня складності. На сьогоднішній день, ми володіємо власною інженерно-конструкторською базою, виробничими територіями, що складаються з ділянки різання та рубання металу, пресо-прокатної ділянки, ділянки зварювання та паяння, електротехнічного цеху, токарно-слюсарного цеху, пневмо-гідравлічної ділянки, ділянки збирання та налагодження , а також складом товарних запасів, складом готової продукції та полігоном для демонстрації виготовленого обладнання.

Ми виготовляємо понад 20 видів сількогосподарського обладнання у багатьох країнах світу.