Піч єлектрична для смаження насіння та горішків PG-1E

Жаровня електрична (піч для смаження насіння) являє собою подвійний циліндричний барабан з нержавіючої сталі, вздовж якого встановлені електричні тени.

 

   Характеристики та опис

 – Країна виробник – Україна

 – Область застосування – для сушіння насіння

 – Термін служби – 10 років

 – Маса – 100 кг

 – Потужність – 6.5 кВт

 

При цьому двигун з редуктором через муфту приєднані до валу жаровні, до якого прикріплені лопаті, які перемішують насіння. Продуктивність жаровні по вологому насінню 30 кг на годину.

 

Послідовність роботи при смаженні насіння:

Перед першим включенням потрібно прогріти барабан близько 15 хв.

Приводимо барабан у вертикальне положення, відкриваємо люк і засипаємо насіння з мішка. Включаємо привід ворошителя і насіння починає безперервно перемішуватися. Орієнтовно через 10-15 хв з бічних отворів піде пара, яка на запах пахне сирим насінням. Приблизно через 40 хв ця пара зменшиться і з’являється запах смаженого насіння. Після цього смажимо ще 5-7 хв. Будь-якої миті без зусиль ми можемо спробувати насіння на смак з бокового пробника, не зупиняючи жаровню.

Загальний час процесу 45-50 хв.

Жаровня електрична в комплекті з електронікою, в яку входить блок управління з терморегуляторами для підтримки певної заданої температури смаження продукту: насіння, арахісу, кунжуту, кави та ін.

 

Технічні характеристики:

Продуктивність при смаженні насіння -30 кг/год,

Потужність: 6,5 кВт/год,

Напруга живлення -380В або 220В – на замовлення

Габаритні розміри жаровні:

Довжина -1400 мм, ширина – 830 мм, висота – 1240 мм.

Розмір барабана для смаження:

Діаметр внутрішній – 430 мм, діаметр зовнішній – 460 мм, довжина – 810 мм.

*** Зазвичай на практиці насіння трохи – трохи недосмажують, тому що в процесі охолодження вона сама дійде. Охолодження насіння та очищення його від природного нагару, який утворюється при жарінні, легко здійснюється охолоджувачем – очисником для насіння. На практиці – один і той же обсяг насіння смажиться один і той же час, при однаковій вологості.