Піч газова для смаження насіння та горішків PG-1G

Жаровня для смаження насіння являє собою барабан, що крутиться, з можливістю засипки продукту в нього, під яким розташована система газових пальників.

 

   Характеристики та опис

– Країна виробник – Україна

– Область застосування – для сушіння насіння

– Термін служби – 10 років

– Маса – 100 кг

– Потужність – 220В

– Вид газу – пропан або природний газ

– Споживання газу – 1 куб. м/годину

 

При цьому двигун з редуктором через муфту приєднані до валу жаровні, до якого прикріплені лопаті, які перемішують насіння. Продуктивність жаровні по вологому насінню 30 кг на годину.

 

Послідовність роботи при смаженні насіння:

Відкидаємо засувки, що фіксують кришку циліндра з нержавіючої сталі, який є камерою, в якій відбувається процес сушіння і смаження. Засипаємо усередину насіння з мішка.

Включаємо електропривод обертання барабана, після цього робимо підпал пальника.

Жаровня легко працює на будь-якому виді газу: пропані чи природному газі. Щоб перейти з одного виду газу на інший можна без зусиль поміняти два жеклери (змінюється діаметр сопла яким йде газ).

Орієнтовно через 10-15 хв з бічних отворів піде пара, яка на запах пахне сирим насінням. Приблизно через 40 хв ця пара зменшиться і з’являється запах смаженого насіння. Після цього смажимо ще 5-7 хв.

Загальний час процесу 45-50 хв.

Вимикаємо газ, відстібаємо пальники і робимо вивантаження насіння в ємність під апаратом для смаження. Вивантаження відбувається автоматично, просто треба відкрити кришку жаровні та натиснути на кнопку приводу, відбудеться один повний оборот барабана і насіння висипеться в ємність під жаровнею.

 

 

Жаровня електрична в комплекті з електронікою, в яку входить блок управління з терморегуляторами для підтримки певної заданої температури смаження продукту: насіння, арахісу, кунжуту, кави та ін.

 

Технічні характеристики:

Продуктивність при смаженні насіння -30 кг/год,

Споживання газу: 1 куб. м/год,

Потужність: 0,25 кВт/год,

Напруга живлення -220В

Габаритні розміри: довж-1400 мм, шир-610 мм, вис – 970 мм

довжина барабана – 1000 мм, діаметр барабана – 400 мм.

Вид газу – пропан або придатний газ,

Споживання газу -1 м куб на годину,

наприклад, балона пропана ємністю 50 л хвалить на 480 кг насіння

 

*** Зазвичай на практиці насіння трохи – трохи недосмажують, тому що в процесі охолодження вона сама дійде. Охолодження насіння та очищення його від природного нагару, який утворюється при жарінні, легко здійснюється охолоджувачем – очисником для насіння. На практиці – один і той же обсяг насіння смажиться один і той же час, при однаковій вологості.

 

Очищувач-охолоджувач насіння ОТ-1

Очисник насіння. Шліфувальна машина

Очищувач-охолоджувач необхідний для очищення насіння від дрібного сміття та пилу перед смаженням, а також з успіхом використовується для охолодження насіння та зняття чорного нальоту після смаження насіння.

Очищувач – охолоджувач насіння ми рекомендуємо використовувати в комплекті обладнання для виробництва смаженого насіння.

В лінії з виробництва смаженого насіння очищувач-охолоджувач застосовується на першому етапі для очищення від сміття, амброзії та жучків, перед жарким насіння на жаровні газової для смаження насіння або жаровні електричної. На другому етапі очищувач – охолоджувач легко використовується для охолодження смаженого насіння. Крім того, він частково прибирає чорний наліт на руках, який залишається після смаження (в очищувачі при обертанні барабана насіння круться самі про себе і ворсинки, що підгоріли, швидко відпадають від насіння і відокремлюються від загальної маси.

Принцип роботи на очищувачі-охолоджувачі простий:

Приводимо барабан у вертикальне положення, відкриваємо кришку, завантажуємо насіння, закриваємо кришку, повертаємо барабан у вертикальне положення і включаємо привід. Після того як відбулося очищення насіння і воно охолоне, відкриваємо люк, і нахиляємо барабан люком до поверхні підлоги. Насіння саме висипається в підставку. Усе сміття падає вниз.

Продуктивність – 120 кг\год, одне завантаження в 30 кг охолоджується протягом 15 хвилин.